MÜSİAD HEYETİNDEN BAKAN KILIÇ’A NEZAKET ZİYARETİ

22 Ağustos 2014

 

MÜSİAD'dan Bakan KILIÇ ZiyaretiMüstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Ankara Şubesi düzenli olarak gerçekleştirdiği protokol ziyaretleri kapsamında Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç’ı ziyaret etti.
 

MÜSİAD Ankara Şube yöneticileri tarafından gerçekleştirilen ziyarete MÜSİAD Ankara Şube Başkanı İlhan Erdal, Başkan Yardımcıları İrfan Güvendi ve Hasan Fehmi Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Adem Ayarslan, Hakan Tokaç ve Genç MÜSİAD Ankara Şube Başkanı Harun Çiftçi katıldı.
 

Bakan Kılıç’a gençlikle ilgili projelere destek vermeye her zaman hazır olduklarını dile getiren MÜSİAD Ankara Şube Başkanı İlhan Erdal, yakın dönemde Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan alınan destek ile Genç MÜSİAD Ankara Şubesi ve Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nin ortaklaşa yürüttüğü projeler için de teşekkürlerini iletti.
 

Gençliğin sorunları ve bakanlık tarafından yürütülen spor aktivitelerini yakından takip ettiklerini belirten, Başkan Erdal, ülke gençliğine yeni ufuklar kazandıracak her aktivite de bulunmak istediklerini ve üzerlerine düşen sorumluluğun farkında olduklarını dile getirdi.
 

MÜSİAD’ın hassasiyeti ve katılımından her zaman memnuniyet duyduklarını belirten Bakan Kılıç, bu hassasiyetin farkında olduklarını ve Genç MÜSİAD ile yürütülen projelerin de kendileri için önemli olduğunun altını çizdi.
 

Görüşmenin ardından MÜSİAD Ankara yönetimi tarafından Bakan Kılıç’a hediye takdimi gerçekleştirildi. Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini bildirdi.   

EN