SGK VE İŞKUR BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

12 Şubat 2019

 

MÜSİAD Ankara’nın üyelerine yönelik düzenlediği Esnek Çalışma Desteği (Yarı Zamanlı Çalışma) ve SGK Teşvikleri konulu bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

SGK Ankara İl Müdürü Tuncay Cevheroğlu ve İŞKUR Ankara İl Müdürü Arif Ay’ın katılımıyla Esnek Çalışma Desteği (Yarı Zamanlı Çalışma) ve SGK Teşvikleri konulu bilgilendirme toplantısına MÜSİAD Ankara Üyeleri yoğun katılım gösterdi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan MÜSİAD Ankara Başkanı Hasan Basri Acar, sektörlere ve çalışma hayatına yönelik yapılan düzenlemelerin ekonomiye ciddi katkı sağlayacağını belirterek, “Çalışma hayatında işveren ve çalışan barışının tesis edilmesini ve her iki tarafını koruyan çalışmaları son derece önemsiyoruz. Bununla birlikte işverene verilen SGK teşvikleri istihdam sahasını genişletecektir” dedi.
Esnek Çalışma Desteği ve SGK Teşvikleri ile ilgili MÜSİAD Ankara üyelerine bilgilendirme sunumu yapan SGK Ankara İl Müdürü Tuncay Cevheroğlu ve İŞKUR Ankara İl Müdürü Arif Ay, üyelerin sorularını cevaplayarak detaylı bilgilendirme yaptılar.

Toplantı, günün anısına istinaden fotoğraf çekimleri ile sona erdi.

 

 

EN