SİVİL TOPLUMLA İLİŞKİLER GENEL MÜDÜRÜ KILIÇ’TAN ZİYARET

05 Şubat 2019

 

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürü Erkan Kılıç ve beraberindeki heyet, MÜSİAD Ankara’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

MÜSİAD Ankara Başkanı Hasan Basri Acar, MÜSİAD Ankara olarak sosyal sorumluluk projelerine büyük önem verdiklerini söyleyerek, ülkemizde eğitim gören uluslararası öğrencilere yönelik düzenledikleri Akademi programları ve madde bağımlılığıyla mücadelede farkındalık oluşturmak amacıyla hayata geçirilen Uçurum tiyatro oyunu hakkında bilgi verdi. Kurumlar arası iletişimin önemine vurgu yapan Başkan Acar, “Kurulduğumuz günden bu güne sorunların çözümünde diyalogu oldukça önemsedik. Ankara’da birçok kurumla ortak çalışmalarda bulunduk” dedi.

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürü Erkan Kılıç, STK’ların önemli bir fonksiyon gördüğünü belirterek sivil toplum kuruluşlarının sorunlarını yerinde dinlemek, görüş ve önerilerini almak amacıyla Genel Müdürlük olarak yaptıkları çalışmaları anlattı.

Ziyarette MÜSİAD Ankara Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Coşkun ve MÜSİAD Ankara Kurumsal İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Hasan Fehmi Yılmaz ile MÜSİAD Ankara Dış İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Fatih Bilal Yülek yer aldı.

 

EN