19 Aralık 2018

Çapraz Sektör Kurulu Aralık Ayı Toplantısı, MÜSİAD Ankara Başkanımız Sayın İlhan Erdal'ın, MÜSİAD Ankara Başkan Yardımcılarımız Sayın Hasan Basri Acar ve Sayın Ercan Ata'nın, Sektör Kurulları ve İş Geliştirme Komisyonu Başkanımız Sayın Levent Kırbaş'ın, çok değerli Sektör Kurulu Başkanlarımızın, Başkan Yardımcılarımızın ve Kurul Üyelerinin katılımıyla Şubemizde gerçekleştirildi.

31 Ekim 2018

Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen MÜSİAD Ankara Çapraz Sektör Kurulları Ekim ayı Toplantısı, geniş bir katılımla MÜSİAD Ankara’da gerçekleştirildi. MÜSİAD Ankara Sektör Kurullarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Ercan Ata’nın, Sektör Kurulları ve İş Geliştirme Komisyonu Başkanı Levent Kırbaş’ın, Sektör Kurulu Başkan ve Başkan Yardımcılarının katılımı ile gerçekleştirildi.

17 Ekim 2018

MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal ve beraberindeki heyet ile MÜSİAD Niğde heyeti, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Alpaslan Kavaklıoğlu‘nu ziyaret etti.  MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal Kavaklıoğlu’na yeni görevinde başarılar diledi.

 

26 Eylül 2018

İnşaat Sektör Kurulu, Demir Çelik ve Metal Sektör Kurulu, Makine Sektör Kurulu, Enerji ve Maden Sektör Kurulu, Savunma Sanayi ve Havacılık Sektör Kurulu, Bilişim Sektör Kurulu, Lojistik Sektör Kurulu, Otomotiv ve Ulaşım Araçları Sektör Kurulu ve Yapı Malzemeleri Sektör Kurulu’ndan oluşan Çapraz Sektör Kurulu Eylül ayı 2. Grup Toplantısı MÜSİAD Ankara’da gerçekleştirildi.

06 Eylül 2018

Mobilya ve Orman Ürünleri Sektör Kurulu,  Tekstil ve Deri Sektör Kurulu, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Sektör Kurulu, Perakende Sektör Kurulu, Kimya Plastik ve Kauçuk Sektör Kurulu, Danışmanlık ve Eğitim Sektör Kurulu, Hizmetler Sektör Kurulu, Turizm Sektör Kurulu, Sağlık Sektör Kurulu ve Basım, Yayın ve Medya Sektör Kurulu’ndan oluşan Çapraz Sektör Kurulu Eylül ayı 1. Grup Toplantısı MÜSİAD Ankara’da gerçekleştirildi.

12 Temmuz 2018

Toplantıya Kamu İhale Kurumu 2. Başkanı Şinasi Candan ve Sektör Kurulları ve İş Geliştirme Komisyonu Başkanı Levent Kırbaş ile Danışmanlık ve Eğitim Sektör Kurulu, Hizmetler Sektör Kurulu, Turizm Sektör Kurulu, Sağlık Sektör Kurulu ve Basım, Yayın ve Medya Sektör Kurulu Başkanları ve Kurul Üyeleri katıldı. 

14 Mayıs 2018

MÜSİAD Hessen Başkanı Sayın Musa Aydın, Başkan Yardımcısı Sayın Muhsin Kıdık ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet, MÜSİAD Ankara Başkanı Sayın İlhan Erdal’a nezaket ziyaretinde bulundu.
 

09 Mayıs 2018

MÜSİAD Elazığ Başkanı Hasan Uzun ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet, MÜSİAD Ankara’yı ziyaret etti. MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal, heyeti ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyduklarını belirterek ziyaretten dolayı teşekkür etti. 

25 Temmuz 2018

Devlet Malzeme Ofisi (DMO) Genel Müdürü Mücahit Civriz, MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal’a nezaket ziyaretinde bulundu. MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal, Genel Müdür Civriz’i ağırlamaktan büyük bir onur ve mutluluk duyduklarını ifade ederek ziyaretten dolayı Civriz’e teşekkür etti. 

21 Temmuz 2018

MÜSİAD Ankara, Türkiye’de bir ilke imza atarak Mali’den gelen çocuklara ev sahipliği yapacak. Projeyle, Keçiören Çağrı Okulları’ndan eğitim alacak olan öğrenciler, Türk ve İslam kültürünü yakından tanıma fırsatı bulacak.

24 Nisan 2018

Endonezya Ankara Büyükelçiliği Ekonomiden Sorumlu Elçi Müsteşarı S. Sayoga Kadarısman MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal'ı makamında ziyaret etti. iyarete MÜSİAD Ankara Dış İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Coşkun, MÜSİAD Ankara İdari ve Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Bahaddin Meral katıldı.

06 Nisan 2018

Dış İşleri Bakanlığı koordinasyonuyla Türkiye’de bulunan ABD Minnesota Ticaret Heyeti, MÜSİAD Ankara’nın konuğu oldu. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Ankara Şubesi, ABD Minnesota Ticaret Heyeti ile bir araya geldi. 

29 Mart 2018

MÜSİAD Uluslararası İlişkiler ve Dış Ticaret Komisyon Başkanı Zeki Güvercin ve MÜSİAD Ankara Dış İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Coşkun, Belçika Büyükelçisi Michel Malherbe’i makamında ziyaret etti.

 

14 Mart 2018

Lojistik Sektör Kurulu Mart ayı Toplantısı, Sektör Kurulları ve İş Geliştirme Komisyonu Başkanı Levent Kırbaş’ın, Lojistik Sektör Kurulu Başkanı Süleyman Yolcu’nun ve Sektör Kurulu Üyelerinin katılımıyla Ankara Lojistik Üssü’nde gerçekleştirildi. Toplantıda sektörel durum ile Ankara’da yapılacak lojistik fuarına ilişkin istişarelerde bulunuldu.

23 Mart 2018

Hizmetler Sektör Kurulu Mart Ayı Toplantısı, Hizmetler Sektör Kurulu Başkanı Harun Kaynak başkanlığında Gelir İdaresi Başkan Yardımcısı Yıldırım Bozbıyık’ın, Gelir İdaresi Daire Başkanı Zekai Çenge’nin, Gelir İdaresi Daire Başkanı Mehmet Arabacı’nın katılımıyla gerçekleştirildi.

EN