17 Ekim 2018

MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal ve beraberindeki heyet ile MÜSİAD Niğde heyeti, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Alpaslan Kavaklıoğlu‘nu ziyaret etti.  MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal Kavaklıoğlu’na yeni görevinde başarılar diledi.

 

12 Eylül 2018

Toplantıya Kamu İhale Kurumu 2. Başkanı Şinasi Candan ve Sektör Kurulları ve İş Geliştirme Komisyonu Başkanı Levent Kırbaş ile Danışmanlık ve Eğitim Sektör Kurulu, Hizmetler Sektör Kurulu, Turizm Sektör Kurulu, Sağlık Sektör Kurulu ve Basım, Yayın ve Medya Sektör Kurulu Başkanları ve Kurul Üyeleri katıldı. 

14 Mayıs 2018

MÜSİAD Hessen Başkanı Sayın Musa Aydın, Başkan Yardımcısı Sayın Muhsin Kıdık ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet, MÜSİAD Ankara Başkanı Sayın İlhan Erdal’a nezaket ziyaretinde bulundu.
 

09 Mayıs 2018

MÜSİAD Elazığ Başkanı Hasan Uzun ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet, MÜSİAD Ankara’yı ziyaret etti. MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal, heyeti ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyduklarını belirterek ziyaretten dolayı teşekkür etti. 

25 Temmuz 2018

Devlet Malzeme Ofisi (DMO) Genel Müdürü Mücahit Civriz, MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal’a nezaket ziyaretinde bulundu. MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal, Genel Müdür Civriz’i ağırlamaktan büyük bir onur ve mutluluk duyduklarını ifade ederek ziyaretten dolayı Civriz’e teşekkür etti. 

21 Temmuz 2018

MÜSİAD Ankara, Türkiye’de bir ilke imza atarak Mali’den gelen çocuklara ev sahipliği yapacak. Projeyle, Keçiören Çağrı Okulları’ndan eğitim alacak olan öğrenciler, Türk ve İslam kültürünü yakından tanıma fırsatı bulacak.

24 Nisan 2018

Endonezya Ankara Büyükelçiliği Ekonomiden Sorumlu Elçi Müsteşarı S. Sayoga Kadarısman MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal'ı makamında ziyaret etti. iyarete MÜSİAD Ankara Dış İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Coşkun, MÜSİAD Ankara İdari ve Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Bahaddin Meral katıldı.

06 Nisan 2018

Dış İşleri Bakanlığı koordinasyonuyla Türkiye’de bulunan ABD Minnesota Ticaret Heyeti, MÜSİAD Ankara’nın konuğu oldu. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Ankara Şubesi, ABD Minnesota Ticaret Heyeti ile bir araya geldi. 

29 Mart 2018

MÜSİAD Uluslararası İlişkiler ve Dış Ticaret Komisyon Başkanı Zeki Güvercin ve MÜSİAD Ankara Dış İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Coşkun, Belçika Büyükelçisi Michel Malherbe’i makamında ziyaret etti.

 

23 Mart 2018

Hizmetler Sektör Kurulu Mart Ayı Toplantısı, Hizmetler Sektör Kurulu Başkanı Harun Kaynak başkanlığında Gelir İdaresi Başkan Yardımcısı Yıldırım Bozbıyık’ın, Gelir İdaresi Daire Başkanı Zekai Çenge’nin, Gelir İdaresi Daire Başkanı Mehmet Arabacı’nın katılımıyla gerçekleştirildi.

14 Mart 2018

Lojistik Sektör Kurulu Mart ayı Toplantısı, Sektör Kurulları ve İş Geliştirme Komisyonu Başkanı Levent Kırbaş’ın, Lojistik Sektör Kurulu Başkanı Süleyman Yolcu’nun ve Sektör Kurulu Üyelerinin katılımıyla Ankara Lojistik Üssü’nde gerçekleştirildi. Toplantıda sektörel durum ile Ankara’da yapılacak lojistik fuarına ilişkin istişarelerde bulunuldu.

15 Şubat 2018

MÜSİAD Ankara, Kanada Başkonsolosluğu İkinci Katip ve Ticaret Müşaviri Neil Krell ve Kanada-Tanzanya Ticaret Sorumlusu Sayın Anita Kundy'yi ağırladı. Görüşmede; Afrika'da ticari faaliyetlerde bulunan üyelerimiz ile yatırım yapan Kanadalı firmaların iş yapabilme fırsatları konuşuldu.

08 Şubat 2018

Perakende Sektör Kurulu ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Sektör Kurulu Şubat Ayı Ortak Toplantısı, Sektör Kurulları ve İş Geliştirme Komisyonu Başkanı Levent Kırbaş, Perakende Sektör Kurulu Başkanı Mehmet Songör, Gıda Tarım ve Hayvancılık Sektör Kurulu Başkanı Galip Yeşilbaş ve Sektör Kurulu Üyelerinin katılımı ile MÜSİAD Ankara şubesinde gerçekleştirilmiştir.

06 Şubat 2018

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Ankara Şubesi (MÜSİAD Ankara) Kurumsal Ofisinde gerçekleşen ziyarette, MÜSİAD Ankara Dış İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Coşkun ve Dış İlişkiler Komisyonu, İran heyetini karşıladı.

05 Şubat 2018

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Ankara Şubesi (MÜSİAD Ankara) Dış ilişkiler Komisyonu, Gine Büyükelçisi Daouda Bangoura’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette, Türkiye ile Gine arasında, ekonomik ve ticari işbirliğini arttırmaya yönelik yapılması gerekilenlerin görüşüldü.

 

EN