09 Ağustos 2019

MÜSİAD Ankara teşkilatlanma komisyonu başkanı Harun Çiftçi ve beraberindeki komisyon üyeleri, üyelerimizden Muzaffer Sönmez (Doğu Karadeniz Top. Gıda) ve Veysel Kartal'ı (Etken OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim...) ziyaret etiiler.

07 Ağustos 2019

Başkanımız Sayın Hasan Basri Acar, Üyemiz TİMKON Genel Başkanı Sayın Tahir TELLİOĞLU ve beraberindeki MÜSİAD Ankara heyeti Cezayir Büyükelçisi Sayın M. Lahssan BOUFARES 'e nezaket ziyaretinde bulundular. Görüşmede iki ülke arasında yapılacak ticari faaliyetler istişare edildi.

02 Ağustos 2019

Genç MÜSİAD Ankara Üyelerimizden, girişimci kardeşimiz Volkan Akkuş'un mağaza (TOGO) açılışına Başkanımız Hasan Basri Acar katıldı. Allah’tan hayırlı ve bereketli olmasını diliyoruz. MÜSİAD Ankara Ailesi.

01 Ağustos 2019

Başkanımız Sayın Hasan Basri Acar ve Savunma Sanayi Havacılık Sektör Kurulu Başkanı Fatih Altunbaş ve beraberindeki MÜSİAD Ankara heyeti, ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Prof. Dr. Haluk Görgün'ü ziyaret etti. 

31 Temmuz 2019

MÜSİAD Gebze Başkanı Serkan Beyaz ve beraberindeki heyet MÜSİAD Ankara Başkanımız Hasan Basri Acar'a nezaket ziyaretinde bulundular. MÜSİAD Gebze ve MÜSİAD Ankara arasında yapılabilecek projeler ve faaliyetler hakkında istişarelerde bulundular.

26 Temmuz 2019

Üye İlişkileri Komisyonu Başkanı Sayın Melih Tosun ve Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı Sayın Harun Çiftçi, üyelerimizden Adem Koç (Çimtas Yapı Denetim ve Proje) ve Selman Kadooğlu'nu (Kadooğlu Petrol İnş.Gıda San.Tic.A.Ş.) iş yerlerinde ziyaret ettiler.

18 Temmuz 2019

Başkan Yardımcılarımız Ahmet Bahaddin Meral, Fatih Yülek ve Savunma Sanayi ve Havacılık Sektör Kurulu Başkanı Fatih Altunbaş Emniyet Genel Müdürlüğü İkmal Daire Başkanı Reşat Demirel Bey ile  İçişleri Bakanlığı himayesinde 2-3 Ekim tarihlerinde yapacağımız "Askeri Radar ve Sınır Güvenliği" Zirvesi hakkında istişarelerde bulundular.

17 Temmuz 2019

Başkanımız Hasan Basri Acar ve beraberindeki MÜSİAD Ankara heyeti KIZILAY Genel Müdürü Dr. İbrahim Altan Bey'e nezaket ziyaretine gitti. Sayın Genel Müdürümüz KIZILAY'ın faaliyetleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu. 

12 Temmuz 2019

Başkanımız Hasan Basri Acar, DEİK Mali Başkanı ve MÜSİAD Ankara Savunma Sanayi ve Havacılık Sektör Kurulu Başkanı Fatih Altunbaş ve beraberindeki MÜSİAD Ankara heyeti, göreve yeni atanan Mali Ankara Büyükelçisi Sayın Mohamed Aly AG IBRAHIM'e ziyarette bulundular.

10 Temmuz 2019

Sektör Kurulları ve İş Geliştirmeden Sorumlu BAşkan Yardımcımız Ahmet Bahaddin Meral Bey ve Savunma Sanayi ve Havacılık Sektör Kurulu Başkanımız Fatih Altunbaş Bey, Savunma Sanayi Başkanlığı, Elektronik Harp ve Radar Sistemleri Daire Başkanı Sayın Muhammet Sami Ulukavak Bey'i ziyaret ettiler.

EN