22 Mart 2019

İnşaat Sektör Kurulu Mart ayı Toplantısı, İnşaat Sektör Kurulu Başkanı Aydın Orhan Başkanlığında, Sektör Kurulları ve İş Geliştirme Komisyon Başkanı Süleyman Boşça ile İnşaat sektör kurulu üyelerinin katılımlarıyla şubemizde gerçekleştirildi.

21 Mart 2019

Teşkilatlanma Komisyonu, üye ziyaretleri çalışmaları kapsamında, üyelerimizden Gürkan Şenal, (Aşkiyaş Catering) ve Vedat Atakul (Snp Otomotiv) iş yerlerinde ziyaret edildi. Ziyarette, MÜSİAD Ankara Teşkilatlanma Komisyonu olarak, Melih Tosun yer aldı.

 

13 Mart 2019

Kamerun Ankara Büyükelçisi Tchatchouwo Vıctor ile Diplomat Nkwah Akongnwı Ngwa MÜSİAD Ankara Başkanı Hasan Basri Acar’ı makamında ziyaret etti. MÜSİAD Ankara Başkanı Hasan Basri Acar, ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek heyete teşekkürlerini iletti. Ziyarette, iki ülke arasındaki ilişkilerin geliştirilmesi ve iş birliğinin sağlanmasının önemi üzerinde duruldu.

14 Mart 2019

Teşkilatlanma Komisyonu, üye ziyaretleri çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Üyelerimizden Mehmet Taş, (Fetaş Yangın Ekipmanları) Mehmet Kına, (Kına Otomotiv) Davut Yavuz, (Yente Yapı) Kıvaç Bayram (Arı Müh.) ve Deniz Karamercan (Alves Kablo) iş yerlerinde ziyaret edildi. Ziyarette, MÜSİAD Ankara Teşkilatlanma Komisyonu olarak, Melih Tosun, Harun Çiftçi, Volkan Ülgen, Çınar Kurtoğlu ve Samed Murat yer aldı

08 Mart 2019

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ankara Teşkilatlanma Komisyonu, üyelerle birebir ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla üye ziyaretleri kapsamında üyelerimizden; Mehmet Özbey (Güçar İnşaat) ve Süheyla Çebi Karahan (Dorçe Prefabrik) iş yerlerinde ziyaret etmiştir. Ziyarette, MÜSİAD Ankara Başkanı Hasan Basri Acar, Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Coşkun ile Yönetim Kurulu Üyesi Elif Tamer Maradit yer aldı.

07 Mart 2019

MÜSİAD Ankara teşkilatlanma komisyonu, üye ilişkilerini geliştirme çalışmaları kapsamında üyelerimizden Kemal Kocamış, (Kocamışoğlu Gıda Tic.Ltd.Şti.) Muhammed İkbal Doğan, (Başkent Labor.Hizm.Gıda Ve Tarım.Dan.San.Tic.Ltd.Şti.) Ömer Bulut, (Visko Elektrik Ltd.Şti.) ve Fatih Altın (Arhan Proje Müh.San.Tic.A.Ş.) iş yerlerinde ziyaret edilmiştir.

05 Mart 2019

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ankara Teşkilatlanma Komisyonu, üyelerle birebir ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla üye ziyaretleri kapsamında üyelerimizden; Mehmet Ortakaya  (Kayra Tekstil) ve Mehmet Salih Güneştekin’i (Güneştekin İnşaat)  iş yerlerinde ziyaret etmiştir.

02 Mart 2019

MÜSİAD Ankara, Sektör Kurulları ve İş Geliştirme Komisyonu Başkanlar toplantısı, MÜSİAD Ankara Sektör Kurulları ve İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Bahaddin Meral, Sektör Kurulları Komisyon Başkanı Süleyman Boşça, Sektör Kurulları Komisyon Başkan Yardımcıları ve Sektör Kurulu Başkanlarının katılımlarıyla verimli bir şekilde şubemizde gerçekleştirilmiştir.

28 Şubat 2019

Güney Afrika Ankara Büyükelçisi Sayın Pule Isaac Malefane, Başkanımız Hasan Basri Acar’ı makamında ziyaret etti. Türkiye ve Güney Afrika’nın iki dost ve kardeş ülke olduğunu belirten MÜSİAD Ankara Başkanı Hasan Basri Acar, ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek heyete teşekkürlerini iletti. Ziyarette, ikili ilişkilerin geliştirilmesi ve ortak projelerle iş birliğinin sağlanmasının önemi üzerinde duruldu.

21 Şubat 2019

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ankara Teşkilatlanma Komisyonu,üyelerle birebir ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla üye ziyaretleri kapsamında üyelerimizden; Ekrem Tamer (Sonbay Metal), Mahmut Yiğit (Yiğit Akü), Esma Sultan Ölmez (Cer Döküm), Aytaç Dinçer (Dinçsa İlaç) ve Şerafettin Ceceli’yi (Emek Boru) iş yerlerinde ziyaret etmiştir.

19 Şubat 2019

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ankara Teşkilatlanma Çalışmaları üye ziyaretleri kapsamında üyelerimizden Adnan Ağaçlı, Şehabettin Özdemir ve Ercan Ata’ya ziyaret gerçekleştirilmiştir. Üyelerle birebir ilişkilerin geliştirilmesine önem veren MÜSİAD Ankara Başkanı Hasan Basri Acar, Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Coşkun ile birlikte üyeleri iş yerlerinde ziyaret etmiştir.

11 Şubat 2019

MÜSİAD Ankara Teşkilatlanma Komisyonu, üyelerle birebir ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla üye ziyaretleri kapsamında üyelerimizden; Adnan Keklikoğlu, (Keklikoğlu İnşaat) Aydın Orhan (Metron Grup) ve Mevlüt Mete Yılanlı (Birel Konsept Yapı) iş yerlerinde ziyaret etmiştir. 

19 Aralık 2018

Çapraz Sektör Kurulu Aralık Ayı Toplantısı, MÜSİAD Ankara Başkanımız Sayın İlhan Erdal'ın, MÜSİAD Ankara Başkan Yardımcılarımız Sayın Hasan Basri Acar ve Sayın Ercan Ata'nın, Sektör Kurulları ve İş Geliştirme Komisyonu Başkanımız Sayın Levent Kırbaş'ın, çok değerli Sektör Kurulu Başkanlarımızın, Başkan Yardımcılarımızın ve Kurul Üyelerinin katılımıyla Şubemizde gerçekleştirildi.

31 Ekim 2018

Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen MÜSİAD Ankara Çapraz Sektör Kurulları Ekim ayı Toplantısı, geniş bir katılımla MÜSİAD Ankara’da gerçekleştirildi. MÜSİAD Ankara Sektör Kurullarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Ercan Ata’nın, Sektör Kurulları ve İş Geliştirme Komisyonu Başkanı Levent Kırbaş’ın, Sektör Kurulu Başkan ve Başkan Yardımcılarının katılımı ile gerçekleştirildi.

17 Ekim 2018

MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal ve beraberindeki heyet ile MÜSİAD Niğde heyeti, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Alpaslan Kavaklıoğlu‘nu ziyaret etti.  MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal Kavaklıoğlu’na yeni görevinde başarılar diledi.

 

EN