14 Ekim 2019

 

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri (OAİB) tarafından düzenlenen, çeşitli ülkelerde görev yapmak üzere yeni atanan Ticaret Müşavirleriyle tanışma toplantısına Başkanımız Sayın Hasan Basri Acar ve beraberindeki yönetim kurulu heyetimiz katılım gösterdiler.

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri (OAİB) tarafından düzenlenen, çeşitli ülkelerde görev yapmak üzere yeni atanan Ticaret Müşavirleriyle tanışma toplantısına Başkanımız Sayın Hasan Basri Acar ve beraberindeki yönetim kurulu heyetimiz katılım gösterdiler.

 

20 Eylül 2019

MÜSİAD Ankara Yönetim Kurulu üyelerinden, Üye İlişkileri Komisyon Başkanı Sayın Melih Tosun ve beraberindeki komisyon üyeleri, üyelerimizden Sayın Sıtkı Öztuna (İkmal Teknik) ve Sayın Gökhan Karadağ’ı (Gökser Hafriyat) iş yerlerinde ziyaret ettiler.

17 Eylül 2019

İçişleri Bakanlığı himayelerinde, Milli Savunma Bakanlığı, Savunma Sanayi Başkanlığı, Türk İş Birliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) ve Ankara Valiliği’nin destekleriyle MÜSİAD Ankara tarafından hayata geçirilen 2. Uluslararası Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi (MRBS), düzenlenen bir toplantıyla kamuoyuna tanıtıldı.

13 Eylül 2019

Başkanımız Sayın Hasan Basri Acar ve beraberindeki heyet ile TAİ Genel Müdürü Sayın Prof. Dr. Temel Kotil Bey'i makamında ziyaret ettiler.

12 Eylül 2019

Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcımız Sayın Ömer Faruk Çoşkun ve Komisyon Başkanı Sayın Harun Çiftçi üyelerimizden Sayın Sinan Aktaş (Esla Mühendislik) ve Sayın Levent Kırbaş'ı (Erkan Makina) iş yerlerinde ziyaret ettiler.

 

11 Eylül 2019

MÜSIAD ANKARA Başkanı Sayın Hasan Basri Acar ve beraberindeki yönetim kurulu heyeti Ankara Ticaret Odası Başkanı Sayın Gürsel Baran ve ATO heyetini ziyaret etti. 

06 Eylül 2019

MÜSİAD Ankara Başkanımız Sayın Hasan Basri Acar, beraberindeki MÜSİAD Ankara yönetim kurulu üyeleri ve Savunma Sanayi ve Havacılık Sektör Kurulu üyelerinden oluşan heyet, HAVELSAN Genel Müdürü Sayın Ahmet Hamdi Atalay Bey'i ziyaret ettiler.

28 Ağustos 2019

MÜSİAD Ankara, İş Geliştirme ve Sektör Kurullarından Sorumlu Başkan Yardımcımız Sayın Ahmet Bahaddin Meral Bey ve Savunma Sanayi ve Havacılık Sektör Kurulu Başkanımız Sayın Fatih Altunbaş Bey, Savunma Sanayi Anayurt Güvenliği Grup Başkanı Sayın Halil İbrahim ÖZTÜRK Bey'i ziyaret ettiler.

12 Eylül 2019

Üye İlişkileri Komisyon Başkanı Melih Tosun ve beraberindeki komisyon üyeleri, üyelerimizden Arif Yasin'i (AR-İS Teknik Servis) ve Turan Öztürk'ü (DEVİN Tanıtım Organizasyon) iş yerlerinde ziyaret ettiler.

09 Ağustos 2019

MÜSİAD Ankara teşkilatlanma komisyonu başkanı Harun Çiftçi ve beraberindeki komisyon üyeleri, üyelerimizden Muzaffer Sönmez (Doğu Karadeniz Top. Gıda) ve Veysel Kartal'ı (Etken OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim...) ziyaret etiiler.

07 Ağustos 2019

Başkanımız Sayın Hasan Basri Acar, Üyemiz TİMKON Genel Başkanı Sayın Tahir TELLİOĞLU ve beraberindeki MÜSİAD Ankara heyeti Cezayir Büyükelçisi Sayın M. Lahssan BOUFARES 'e nezaket ziyaretinde bulundular. Görüşmede iki ülke arasında yapılacak ticari faaliyetler istişare edildi.

02 Ağustos 2019

Genç MÜSİAD Ankara Üyelerimizden, girişimci kardeşimiz Volkan Akkuş'un mağaza (TOGO) açılışına Başkanımız Hasan Basri Acar katıldı. Allah’tan hayırlı ve bereketli olmasını diliyoruz. MÜSİAD Ankara Ailesi.

01 Ağustos 2019

Başkanımız Sayın Hasan Basri Acar ve Savunma Sanayi Havacılık Sektör Kurulu Başkanı Fatih Altunbaş ve beraberindeki MÜSİAD Ankara heyeti, ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Prof. Dr. Haluk Görgün'ü ziyaret etti. 

31 Temmuz 2019

MÜSİAD Gebze Başkanı Serkan Beyaz ve beraberindeki heyet MÜSİAD Ankara Başkanımız Hasan Basri Acar'a nezaket ziyaretinde bulundular. MÜSİAD Gebze ve MÜSİAD Ankara arasında yapılabilecek projeler ve faaliyetler hakkında istişarelerde bulundular.

26 Temmuz 2019

Üye İlişkileri Komisyonu Başkanı Sayın Melih Tosun ve Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı Sayın Harun Çiftçi, üyelerimizden Adem Koç (Çimtas Yapı Denetim ve Proje) ve Selman Kadooğlu'nu (Kadooğlu Petrol İnş.Gıda San.Tic.A.Ş.) iş yerlerinde ziyaret ettiler.

EN