18 Temmuz 2019

Milli Savunma Bakanı  Sayın Hulusi AKAR beyi MÜSİAD Ankara Başkanı Sayın Hasan Basri ACAR bey ve beraberindeki savunma sanayi alanında  iştigal eden firmalarımızın temsilcileri ile ziyaret ettik. 2-3 Ekim'de 2019' da yapılacak "Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi" ile ilgili istişarelerde bulundugumuz bakanımız sayın Hulusi Akar'a kıymetli  fikirleri, vakti ve destekleri için teşekkür ederiz.

08 Temmuz 2019

MÜSİAD Ankara olarak üyelerimiz ve aileleri ile kahvaltıda buluştuk. Kahvaltımıza teşrif buyuran Adalet Bakanımız Sayın Abdulhamit Gül ve kıymetli ailesine, katılım gösteren değerli üyelerimize ve ev sahipliği için Çözüm Koleji Ankara Merkez Kampüs yönetim kuruluna teşekkür ederiz.

20 Mart 2019

MÜSİAD Ankara ev sahipliğinde, MÜSİAD Bilişim Sektör Kurulu Milli Bilişim Hamlesinde Kamunun Rolü temalı Türkiye İstişare Toplantısı, 19 – 20 Martta sektör temsilcilerinin katılımla gerçekleştirildi.

12 Mart 2019

MÜSİAD Ankara’nın Yönetim Kurulu Toplantısı, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, AK Parti Ankara Milletvekili Prof. Dr. Emrullah İşler’in ve Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yılmaz’ın teşrifleriyle gerçekleştirildi.

KURUMSAL YAPI
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD); hakkın ve hukukun, adaletin ve eşitliğin, barışın ve güvenin, refahın ve mutluluğun sağlandığı; tarihe ve topluma mal olmuş mahalli ve evrensel değerlerin korunduğu, gözetildiği; kendi içinde bütün, bölgesinde etkin, dünyada saygın bir Türkiye için yola çıkan hassasiyet sahibi iş adamlarının, 5 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul’da kurdukları bir “İŞADAMLARI DERNEĞİ”dir.
EN