20 Mart 2019

MÜSİAD Ankara ev sahipliğinde, MÜSİAD Bilişim Sektör Kurulu Milli Bilişim Hamlesinde Kamunun Rolü temalı Türkiye İstişare Toplantısı, 19 – 20 Martta sektör temsilcilerinin katılımla gerçekleştirildi.

12 Mart 2019

MÜSİAD Ankara’nın Yönetim Kurulu Toplantısı, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, AK Parti Ankara Milletvekili Prof. Dr. Emrullah İşler’in ve Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yılmaz’ın teşrifleriyle gerçekleştirildi.

28 Şubat 2019

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ankara Başkanı Hasan Basri Acar ve beraberindeki heyet, HAVELSAN Genel Müdürü Ahmet Hamdi Atalay’ı makamında ziyaret etti.

KURUMSAL YAPI
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD); hakkın ve hukukun, adaletin ve eşitliğin, barışın ve güvenin, refahın ve mutluluğun sağlandığı; tarihe ve topluma mal olmuş mahalli ve evrensel değerlerin korunduğu, gözetildiği; kendi içinde bütün, bölgesinde etkin, dünyada saygın bir Türkiye için yola çıkan hassasiyet sahibi iş adamlarının, 5 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul’da kurdukları bir “İŞADAMLARI DERNEĞİ”dir.
EN