09 Ocak 2019

MÜSİAD Ankara 23. Olağan Genel Kurulu Toplantısı yoğun bir katılımla, büyük bir coşku içinde gerçekleştirildi. Birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde geçen kongrede üyeler oybirliğiyle Hasan Basri Acar dedi.

20 Aralık 2018

Gençlik ve Spor Bakanlığı himayelerinde MÜSİAD Ankara’nın paydaşları arasında yer aldığı madde bağımlılığıyla mücadelede farkındalık oluşturmak amacıyla hayata geçirilen “Uçurum” adlı tiyatro oyununun gala gösterimi gerçekleştirildi.

11 Ekim 2018

MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal ve beraberindeki heyet, Ankara Lojistik Üssü'nün düzenlediği Ankara Lojistik Zirvesi’nin açılış programına katıldı.

27 Eylül 2018

MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal ve beraberindeki heyet, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Nureddin Nebati'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

KURUMSAL YAPI
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD); hakkın ve hukukun, adaletin ve eşitliğin, barışın ve güvenin, refahın ve mutluluğun sağlandığı; tarihe ve topluma mal olmuş mahalli ve evrensel değerlerin korunduğu, gözetildiği; kendi içinde bütün, bölgesinde etkin, dünyada saygın bir Türkiye için yola çıkan hassasiyet sahibi iş adamlarının, 5 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul’da kurdukları bir “İŞADAMLARI DERNEĞİ”dir.
EN