25 Mart 2021

MÜSİAD Ankara 24. Olağan Genel Kurulu Toplantısı bürokrasi, siyaset, iş dünyası ve yabancı misyon temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşti. Birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde geçen kongrede üyelerin oybirliğiyle Hasan Fehmi Yılmaz seçildi.

26 Kasım 2020

Başkanımız Sn. Hasan Basri ACAR, Başkan Yardımcılarımızdan Sn. Fatih B. YÜLEK Bey MÜSİAD EXPO 2020 fuarına katılan üyelerimizi stantlarında ziyaret ettiler.

06 Temmuz 2020

MÜSİAD Ankara olarak bu yıl 15 Temmuz etkinliklerimizde Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı ile Evrensel Hafızlar Derneği eşliğinde Bedirden Malazgirt’e, İstanbul’un fethinden İstiklal Savaşına, son 40 yılda törere kurban verdiğimiz şehitlerimizden 15 Temmuz gecesinde göğsünü istiklalimize siper eden vatan evlatlarımıza ve bütün şehitlerimize ithafen hatim kampanyası organize edeceğiz.

Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, gazilerimize acil şifalar dileriz. Bizleri birlik ve beraberlik içerisinde yaşama güzelliği ile buluşturan rabbimize hamdolsun, vatanımız sağ olsun.

08 Temmuz 2019

MÜSİAD Ankara olarak üyelerimiz ve aileleri ile kahvaltıda buluştuk. Kahvaltımıza teşrif buyuran Adalet Bakanımız Sayın Abdulhamit Gül ve kıymetli ailesine, katılım gösteren değerli üyelerimize ve ev sahipliği için Çözüm Koleji Ankara Merkez Kampüs yönetim kuruluna teşekkür ederiz.

20 Mart 2019

MÜSİAD Ankara ev sahipliğinde, MÜSİAD Bilişim Sektör Kurulu Milli Bilişim Hamlesinde Kamunun Rolü temalı Türkiye İstişare Toplantısı, 19 – 20 Martta sektör temsilcilerinin katılımla gerçekleştirildi.

12 Mart 2019

MÜSİAD Ankara’nın Yönetim Kurulu Toplantısı, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, AK Parti Ankara Milletvekili Prof. Dr. Emrullah İşler’in ve Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yılmaz’ın teşrifleriyle gerçekleştirildi.

28 Şubat 2019

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ankara Başkanı Hasan Basri Acar ve beraberindeki heyet, HAVELSAN Genel Müdürü Ahmet Hamdi Atalay’ı makamında ziyaret etti.

KURUMSAL YAPI
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD); hakkın ve hukukun, adaletin ve eşitliğin, barışın ve güvenin, refahın ve mutluluğun sağlandığı; tarihe ve topluma mal olmuş mahalli ve evrensel değerlerin korunduğu, gözetildiği; kendi içinde bütün, bölgesinde etkin, dünyada saygın bir Türkiye için yola çıkan hassasiyet sahibi iş adamlarının, 5 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul’da kurdukları bir “İŞADAMLARI DERNEĞİ”dir.
EN