09 Mayıs 2017

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ankara Şubesi’nin düzenlediği Ekonominin İyileştirilmesi Toplantısı, Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Bülent Tüfenkci’nin katılımıyla gerçekleşti. Türkiye’nin önde gelen sivil toplum kuruluşlarından olan MÜSİAD Ankara Şubesi Başkanı İlhan Erdal referandum sonrası ekonomik duruma değindi.

03 Nisan 2017

Genç MÜSİAD Ankara Şubesi, 12. Olağan Genel Kurulu’nu 23 Şubat 2017 tarihinde Bera Otel’de gerçekleştirdi. 7. Dönem Genç MÜSİAD Ankara Başkanı Abdussamed Murat’ın, görevi Eyüp Cendel Ersoy’a devrettiği Genel Kurula MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal, MÜSİAD Ankara Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri, Genç MÜSİAD 7. Dönem Genel Başkanı Yavuz Fettahoğlu ve AK Parti Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta ile çok sayıda davetli katıldı.

30 Mart 2017

CNR Holding tarafından Ekonomi Bakanlığı, MÜSİAD Ankara ve Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri desteğiyle düzenlenen CNR IMOB Ankara Mobilya Fuarı 30 Mart – 2 Nisan 2017 tarihleri arasında ATO Congresium’da gerçekleştirildi.

01 Mart 2017

MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal ve MÜSİAD Ankara Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ı ziyaret etti.

24 Şubat 2017

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ankara, Ankara Ticaret Odası (ATO), Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK), Ankara Sanayi Odası (ASO) ve Ankara Platformu tarafından Malezya'daki yatırım ve iş fırsatlarının değerlendirildiği toplantı düzenlendi.

23 Şubat 2017

MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak, MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal ve MÜSİAD Ankara Yönetim Kurulu Üyeleri, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’ye taziye ziyaretinde bulundular.

17 Şubat 2017

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ankara, Türkiye Kalkınma Bankası Genel Müdürü Ahmet Buçukoğlu’nun ve Genel Müdür Yardımcısı Satı Balcı’nın katılımıyla MÜSİAD Ankara üyelerine yönelik Cazibe Merkezleri Programı ile ilgili bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.

17 Şubat 2017

MÜSİAD ve HAK-İŞ İşbirliğinde yürütülen ‘’İş Yaşamı Becerileri Paneli ve İşçi ve İşverenlerin Uyum Kapasitelerinin Sosyal Diyalog Yaklaşımıyla Artırılması Teknik Destek Projesi’’ Eğitim Programı’nın 14. sü Ankara’da gerçekleştirildi.

04 Şubat 2017

MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal ve beraberindeki heyet, Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nu makamında ziyaret ederek bazı sektörlere yönelik istişarelerde bulundu.

28 Ocak 2017

İngiltere Dış Ticaret Politikasından Sorumlu Devlet Bakanı Lord Price TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğindeki çalışma yemeğine katıldı.​ Türkiye-İngiltere ticari ilişkileri ve Brexit (AB’den çıkış) sürecinin ele alındığı toplantıda, İngiltere’nin AB’den ayrılması sürecinde iki ülke arasındaki ticaretin zarar görmemesi ve ilişkilerin artırılması konuları üzerinde duruldu.

16 Şubat 2017

Memur-Sendikaları Konfederasyonu (MEMUR-SEN) Genel Başkanı Ali Yalçın ve beraberindeki heyet MÜSİAD Ankara’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

16 Şubat 2017

Hacettepe Teknokent Teknoloji – Transfer Merkezi tarafından düzenlenen ‘’Endüstri 4.0 Tasarım, Mühendislik ve Dönüşüm Kümesi Sektörleri Geleceğe Taşımada Endüstri 4.0 Konferansı’’na MÜSİAD Ankara adına Başkan Yardımcısı Ahmet Bahaddin Meral konuşmacı olarak katıldı.

28 Ocak 2017

MÜSİAD Ankara 22. Genel Kurulu Toplantısı ve Gala Yemeği programı yoğun bir katılımla 16 Ocak 2017 tarihinde Grand Ankara Hotel’de gerçekleştirildi. Birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde geçen kongrede üyeler oybirliğiyle yeniden İlhan Erdal dedi.

KURUMSAL YAPI
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD); hakkın ve hukukun, adaletin ve eşitliğin, barışın ve güvenin, refahın ve mutluluğun sağlandığı; tarihe ve topluma mal olmuş mahalli ve evrensel değerlerin korunduğu, gözetildiği; kendi içinde bütün, bölgesinde etkin, dünyada saygın bir Türkiye için yola çıkan hassasiyet sahibi iş adamlarının, 5 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul’da kurdukları bir “İŞADAMLARI DERNEĞİ”dir.
EN