28 Ocak 2017

DEİK Senegal İş Konseyi Toplantısı Congresium'da toplandı. İş Konseyi Başkanı İhsan Şahin, "DEİK-ATO-MÜSİAD Ankara olarak, Türk ürünlerini Senegal'in başkenti Dakar'da tanıtarak, Ankara ile Dakar'ı buluşturacaklarını ifade etti. 

28 Ocak 2017

MÜSİAD Ankara Şubesi Dış İlişkiler Komisyonu tarafından başlatılan "Uluslararası Öğrenciler Projesi" kapsamında 35 ülkeden ülke temsilcisi uluslararası öğrenciler teknik ziyaret programlarının ilkini gerçekleştirdi.

28 Ocak 2017

MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal ve beraberindeki heyet, Hacettepe Teknokent Genel Müdürü İlyas Yılmazyıldız'ı makamında ziyaret etti. Ziyarete Başkan Yardımcıları Ercan Ata ve Hasan Fehmi Yılmaz ile Yönetim Kurulu Üyeleri Süheyla Çebi Karahan, Ayhan Yıldız, A.Bahaddin Meral ve Salim İnal katıldılar. 

16 Şubat 2017

MÜSİAD Ankara koordinatörlüğünde yürütülen Ankara Platformu Projesi faaliyetleri kapsamında, “Ankara Savunma Sanayii Potansiyeli ve Atılması Gereken Adımlar” konusu masaya yatırıldı. Ankara özelinde savunma sanayii alanındaki aktörlerin bir araya geldiği çalışma ile Ankara’da sektörün gelişimi ve sorunlarının çözümü hedefleniyor.

24 Mayıs 2016

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ankara Başkanı İlhan Erdal, AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım Başbakanlığında kurulan 65.Hükümet için bir tebrik mesajı yayınladı.

09 Mart 2016

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ankara Şubesi üyeleri,  kurumsal bilgilendirme toplantıları kapsamında Kredi Garanti Fonu Genel Müdürü İsmet Gergerli ile bir araya geldi. Gergerli, işletmelerin finansmana erişimlerini kolaylaştırmak üzere sundukları hizmetler hakkında MÜSİAD Ankara üyelerine bilgiler verdi.

13 Şubat 2016

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ankara Şubesi, kurumsal bilgilendirme toplantıları kapsamında Sermaye Piyasası Kurulu Başkanı Vahdettin Ertaş ve SPK yetkililerini ağırladı. Küresel ekonomik krizde Türkiye’nin atması gereken adımlara dikkat çeken Ertaş, KOBİ’lerin bir araya gelmesiyle bir dünya şirketi ortaya çıkarılması gerektiğinin altını çizdi.

25 Şubat 2016

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ankara Şubesi, kurumsal bilgilendirme toplantıları kapsamında Nihat Zeybekçi’yi ağırladı. Zeybekçi, Türkiye’nin rotasının Güney Amerika, Asya Pasifik ve Afrika olduğunun altını çizerek, işadamlarına bu bölgelere olan ilgilerini yoğunlaştırmalarını söyledi.

14 Mart 2016

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ankara Başkanı İlhan Erdal, Ankara Kızılay’da yaşanan saldırı sonrası yayımladığı mesajda, saldırının ülkenin birlik ve beraberliğini hedef aldığını ifade ederek, “Gerçekleştirilen bu hain ve insanlık dışı saldırı, masum insanların canına kast etmektedir” dedi.

KURUMSAL YAPI
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD); hakkın ve hukukun, adaletin ve eşitliğin, barışın ve güvenin, refahın ve mutluluğun sağlandığı; tarihe ve topluma mal olmuş mahalli ve evrensel değerlerin korunduğu, gözetildiği; kendi içinde bütün, bölgesinde etkin, dünyada saygın bir Türkiye için yola çıkan hassasiyet sahibi iş adamlarının, 5 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul’da kurdukları bir “İŞADAMLARI DERNEĞİ”dir.
EN