23 Şubat 2019

MÜSİAD Konya Başkanı Ömer Faruk Okka ve beraberindeki Yönetim Kurulu heyeti, MÜSİAD Ankara Başkanı Hasan Basri Acar nezdinde MÜSİAD Ankara şubesine nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

19 Şubat 2019

TARNET Genel Müdürlüğü görevine atanan Huzeyfe Yılmaz ve beraberindeki heyet, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ankara Başkanı Hasan Basri Acar’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

12 Şubat 2019

MÜSİAD Ankara’nın üyelerine yönelik düzenlediği Esnek Çalışma Desteği (Yarı Zamanlı Çalışma) ve SGK Teşvikleri konulu bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

09 Şubat 2019

MÜSİAD Ankara Başkanı Hasan Basri Acar ve beraberindeki heyet, ASY Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Saydam Yalçın ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.

KURUMSAL YAPI
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD); hakkın ve hukukun, adaletin ve eşitliğin, barışın ve güvenin, refahın ve mutluluğun sağlandığı; tarihe ve topluma mal olmuş mahalli ve evrensel değerlerin korunduğu, gözetildiği; kendi içinde bütün, bölgesinde etkin, dünyada saygın bir Türkiye için yola çıkan hassasiyet sahibi iş adamlarının, 5 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul’da kurdukları bir “İŞADAMLARI DERNEĞİ”dir.
EN