23 Ocak 2019

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD), tarafından hazırlanan Kumar ve Türevleri Raporu kapsamında Bakanlıklara nezaket ziyaretleri gerçekleştirildi.

22 Ocak 2019

MÜSİAD Ankara Başkanı Hasan Basri Acar, MÜSİAD Ankara Kurucu Başkanı Hüdaverdi Çakır’a, önceki dönem MÜSİAD Ankara Başkanları Ziya Kahraman ve Şerafettin Karademir ile Üyemiz Mustafa Çetin’i ziyaret etmiştir.

20 Aralık 2018

Gençlik ve Spor Bakanlığı himayelerinde MÜSİAD Ankara’nın paydaşları arasında yer aldığı madde bağımlılığıyla mücadelede farkındalık oluşturmak amacıyla hayata geçirilen “Uçurum” adlı tiyatro oyununun gala gösterimi gerçekleştirildi.

11 Ekim 2018

MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal ve beraberindeki heyet, Ankara Lojistik Üssü'nün düzenlediği Ankara Lojistik Zirvesi’nin açılış programına katıldı.

KURUMSAL YAPI
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD); hakkın ve hukukun, adaletin ve eşitliğin, barışın ve güvenin, refahın ve mutluluğun sağlandığı; tarihe ve topluma mal olmuş mahalli ve evrensel değerlerin korunduğu, gözetildiği; kendi içinde bütün, bölgesinde etkin, dünyada saygın bir Türkiye için yola çıkan hassasiyet sahibi iş adamlarının, 5 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul’da kurdukları bir “İŞADAMLARI DERNEĞİ”dir.
EN