11 Ekim 2018

MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal ve beraberindeki heyet, Ankara Lojistik Üssü'nün düzenlediği Ankara Lojistik Zirvesi’nin açılış programına katıldı.

27 Eylül 2018

MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal ve beraberindeki heyet, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Nureddin Nebati'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

11 Eylül 2018

MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanlığı Güvenlik İşleri Genel Müdürü Yusuf Karaloğlu’na hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

04 Eylül 2018

MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal ve beraberindeki heyet, Dışişleri Bakanlığı Bakan Yardımcısı olarak göreve getirilen Yavuz Selim Kıran‘a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

27 Temmuz 2018

MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal ve beraberindeki heyet, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ilk Kabinesi’nde Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı olan Zehra Zümrüt Selçuk’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

KURUMSAL YAPI
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD); hakkın ve hukukun, adaletin ve eşitliğin, barışın ve güvenin, refahın ve mutluluğun sağlandığı; tarihe ve topluma mal olmuş mahalli ve evrensel değerlerin korunduğu, gözetildiği; kendi içinde bütün, bölgesinde etkin, dünyada saygın bir Türkiye için yola çıkan hassasiyet sahibi iş adamlarının, 5 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul’da kurdukları bir “İŞADAMLARI DERNEĞİ”dir.
EN