22 Şubat 2018

MÜSİAD Ankara ev sahipliğinde, Kazakistan Ankara Büyükelçisi ve Kazakh Invest Başkanının katılımıyla “Kazakistan Yatırım Olanakları Toplantısı” ATO VİP Salonu'nda gerçekleştirildi.

20 Şubat 2018

Genç MÜSİAD Adana Başkanı Muhammet Veysel Gök ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet, MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal‘a nezaket ziyaretinde bulundu.

07 Şubat 2018

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ankara, Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi’ni ağırladı. “Ortak Değer Ankara” başlıklı bir toplantı gerçekleştirildi.

23 Ocak 2018

MÜSİAD Ankara’nın üyelerine yönelik düzenlediği bilgilendirme toplantısının Ocak ayı konukları AK Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Erdal Tanas Karagöl ve Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğretim Prof. Dr. Mustafa Sıtkı Bilgin oldu.

23 Ocak 2018

Türkiye’de sivil toplumu ve iş dünyasını temsil eden ülkenin önde gelen dernekleri ve kuruluşları, Afrin için düzenlenen ortak basın toplantısında bir araya geldi. 

12 Ocak 2018

 T.C Başbakan Yardımcısı Sn. Mehmet Şimşek’in katılımlarıyla “2017 Yılı Ekonomik Gelişmelerinin Değerlendirilmesi ve 2018 Yılı Beklentilerinin açıklandığı Genişletilmiş Başkanlar Toplantısı gerçekleştirildi.

02 Ocak 2018

AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan ve beraberindeki heyet, MÜSİAD Ankara’ya misafir olarak katılarak Ankara’nın tarihi, ekonomisi ve sosyal hayatına ilişkin verimli bir toplantı gerçekleştirildi.

19 Aralık 2017

Ankara Üniversitesi Öğretim Üyesi, Akademisyen-Yazar Dr. Christos TEAZIS’ın ve Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Alptekin’in katılımıyla Türkiye’nin Yakın Tarihi konulu bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

17 Aralık 2017

ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in başkenti ilan etmesinin ardından Türkiye'de çığ gibi yayılan tepkiler sonrası Ankara'da da 100'ü aşkın sivil toplum kuruluşu Anadolu Meydanı’nda dev bir miting yaptı.

KURUMSAL YAPI
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD); hakkın ve hukukun, adaletin ve eşitliğin, barışın ve güvenin, refahın ve mutluluğun sağlandığı; tarihe ve topluma mal olmuş mahalli ve evrensel değerlerin korunduğu, gözetildiği; kendi içinde bütün, bölgesinde etkin, dünyada saygın bir Türkiye için yola çıkan hassasiyet sahibi iş adamlarının, 5 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul’da kurdukları bir “İŞADAMLARI DERNEĞİ”dir.
EN