23 Kasım 2017

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Ankara, artan uyuşturucu kullanımı ve madde bağımlılığına dikkat çekmek amacıyla Başkentli çocukları tiyatro ile buluşturdu. 

14 Kasım 2017

MÜSİAD (Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği) Ankara’nın gerçekleştirdiği Yönetim Kurulu toplantısının konuğu MÜSİAD Sakarya önceki dönem Başkanı ve DEİK Türkiye-Fildişi Sahili İş Konseyi Başkanı Halit İnci oldu.

28 Ekim 2017

MÜSİAD Ankara, Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı, Ankara Kalkınma Ajansı ve Genç MÜSİAD Ankara işbirliğinde düzenlenen MÜSİAD Ankara Uluslararası Öğrenciler Akademisi’nin ikinci sertifika töreni Ankara Hilton Garden Inn Otel’de gerçekleştirildi.

24 Ekim 2017

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Ankara şubesi Başkanı İlhan Erdal ve MÜSİAD Ankara heyeti Kanada Büyükelçisi Chris Cooter’ı ağırladı. Türkiye Kanada arasında ekonomik, ticari ve sosyal ilişkiler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

17 Ekim 2017

MÜSİAD Ankara’nın üyelerine yönelik düzenlediği bilgilendirme toplantılarının bu ayki konuğu Türk Eximbank Ankara Bölge Müdürü Funda Baydar ve Ankara Bölge Müdürlüğü Sigorta Müdürü Özlem Ertekin oldu.

10 Ekim 2017

MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal ve beraberindeki heyet, Ankara Valisi Ercan Topaca’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Toplantıda tüm dünyanın ortak sorunu haline gelen madde bağımlılığı ile mücadele konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla Ankara Valiliği 

04 Ekim 2017

MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal ve beraberindeki heyet, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’ye nezaket ziyaretinde bulundu.MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal’ın MÜSİAD Ankara’nın çalışmaları hakkında bilgiler de sunduğu ziyarette inşaat ve çevre alanında sektöre yönelik talepler iletildi.

KURUMSAL YAPI
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD); hakkın ve hukukun, adaletin ve eşitliğin, barışın ve güvenin, refahın ve mutluluğun sağlandığı; tarihe ve topluma mal olmuş mahalli ve evrensel değerlerin korunduğu, gözetildiği; kendi içinde bütün, bölgesinde etkin, dünyada saygın bir Türkiye için yola çıkan hassasiyet sahibi iş adamlarının, 5 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul’da kurdukları bir “İŞADAMLARI DERNEĞİ”dir.
EN