10 Ekim 2017

MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal ve beraberindeki heyet, Ankara Valisi Ercan Topaca’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Toplantıda tüm dünyanın ortak sorunu haline gelen madde bağımlılığı ile mücadele konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla Ankara Valiliği 

04 Ekim 2017

MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal ve beraberindeki heyet, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’ye nezaket ziyaretinde bulundu.MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal’ın MÜSİAD Ankara’nın çalışmaları hakkında bilgiler de sunduğu ziyarette inşaat ve çevre alanında sektöre yönelik talepler iletildi.

17 Eylül 2017

Geleneksel olarak her yıl düzenlenen MÜSİAD Ankara Pikniği, TBMM eski Başkanı Cemil Çiçek, MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal, MÜSİAD Ankara Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Üyeler ve ailelerinin geniş katılımı ile gerçekleştirildi.

12 Eylül 2017

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Ankara’nın üyelerine yönelik düzenlediği bilgilendirme toplantılarının bu ayki konuğu AK Parti Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz oldu. 

08 Eylül 2017

Ankara’nın ilk ve tek emlak fuarı olan CNR Emlak Ankara Fuarı açılış programı 7 Eylül 2017 tarihinde ATO Congresium’da gerçekleştirildi. Fuara, yerli-yabancı kurumsal yatırımcıların yanında, firmaların sunduğu özel fırsatlardan yararlanmak isteyen konut alıcıları yoğun ilgi gösterdi.

18 Ağustos 2017

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Ankara, AFAD Başkanı Dr. Mehmet Güllüoğlu’na hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal ve beraberindeki heyet, AFAD Başkanı Dr. Mehmet Güllüoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

17 Ağustos 2017

MÜSİAD Ankara ve Genç Müsiad Ankara iş birliğinde "Bu Yaz Camideyim" programı Ağustos ayı yaz Kur'an kursu süresince gerçekleştirildi.

15 Ağustos 2017

MÜSİAD Ankara, Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı, Ankara Kalkınma Ajansı ve Genç MÜSİAD Ankara işbirliğinde oluşturulan MÜSİAD Ankara Uluslararası Öğrenciler Akademisi Sertifika Töreni gerçekleştirildi.

15 Ağustos 2017

MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal ve beraberindeki heyet, AK Parti Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

10 Ağustos 2017

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ankara Başkanı İlhan Erdal ve beraberindeki MÜSİAD Ankara heyeti AK Parti Genel Merkeze ziyaret gerçekleştirdi.

KURUMSAL YAPI
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD); hakkın ve hukukun, adaletin ve eşitliğin, barışın ve güvenin, refahın ve mutluluğun sağlandığı; tarihe ve topluma mal olmuş mahalli ve evrensel değerlerin korunduğu, gözetildiği; kendi içinde bütün, bölgesinde etkin, dünyada saygın bir Türkiye için yola çıkan hassasiyet sahibi iş adamlarının, 5 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul’da kurdukları bir “İŞADAMLARI DERNEĞİ”dir.
EN