20 Temmuz 2017

MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal, 15 Temmuz FETÖ Hain Darbe Girişimi’nin yıl dönümüne ilişkin bir açıklama yaptı. Erdal, yaptığı açıklamasında 15 Temmuz’un işgale ve darbeye dur demenin adı olduğunu belirterek, ‘’15 Temmuz’da millet; iradesine ve ülkesine sahip çıkmıştır. Kazanan millet iradesi ve Türkiye olmuştur’’ dedi.

01 Haziran 2017

MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal ve beraberindeki heyet, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman’ı makamında ziyaret etti.

21 Mayıs 2017

Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı, Ankara Kalkınma Ajansı ve MÜSİAD Ankara ile Genç MÜSİAD Ankara işbirliğinde oluşturulan MÜSİAD Ankara Uluslararası Öğrenciler Akademisi açılış lansmanı Hilton Garden Inn’de gerçekleştirildi.

09 Mayıs 2017

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ankara Şubesi’nin düzenlediği Ekonominin İyileştirilmesi Toplantısı, Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Bülent Tüfenkci’nin katılımıyla gerçekleşti. Türkiye’nin önde gelen sivil toplum kuruluşlarından olan MÜSİAD Ankara Şubesi Başkanı İlhan Erdal referandum sonrası ekonomik duruma değindi.

03 Nisan 2017

Genç MÜSİAD Ankara Şubesi, 12. Olağan Genel Kurulu’nu 23 Şubat 2017 tarihinde Bera Otel’de gerçekleştirdi. 7. Dönem Genç MÜSİAD Ankara Başkanı Abdussamed Murat’ın, görevi Eyüp Cendel Ersoy’a devrettiği Genel Kurula MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal, MÜSİAD Ankara Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri, Genç MÜSİAD 7. Dönem Genel Başkanı Yavuz Fettahoğlu ve AK Parti Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta ile çok sayıda davetli katıldı.

30 Mart 2017

CNR Holding tarafından Ekonomi Bakanlığı, MÜSİAD Ankara ve Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri desteğiyle düzenlenen CNR IMOB Ankara Mobilya Fuarı 30 Mart – 2 Nisan 2017 tarihleri arasında ATO Congresium’da gerçekleştirildi.

KURUMSAL YAPI
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD); hakkın ve hukukun, adaletin ve eşitliğin, barışın ve güvenin, refahın ve mutluluğun sağlandığı; tarihe ve topluma mal olmuş mahalli ve evrensel değerlerin korunduğu, gözetildiği; kendi içinde bütün, bölgesinde etkin, dünyada saygın bir Türkiye için yola çıkan hassasiyet sahibi iş adamlarının, 5 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul’da kurdukları bir “İŞADAMLARI DERNEĞİ”dir.
EN