Bu Yaz Camideyim 2017 Ödül Programı

17 Ağustos 2017

MÜSİAD Ankara ve Genç Müsiad Ankara iş birliğinde "Bu Yaz Camideyim" programı Ağustos ayı yaz Kur'an kursu süresince gerçekleştirildi. Altındağ Müftülüğü ile birlikte Yeni Turan İlk Okulu, Kurşunlu Camii ve Arslanhane Camiinde 150 öğrencinin katılımı gerçekleşen programın ardından öğrencilere ödülleri tören ile verildi.

Ödül törenine, MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal, Genç MÜSİAD Ankara Başkanı Eyüp Cendel Ersoy, öğrenciler ve öğrenci ailelerinin katılımı ile Yeni Turan İlk Okulunda gerçekleşti. 

MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal, genç nesillere Kur'an-ı Kerim öğretilmesinde kurslarının önemine dikkat çekti. “Bu Yaz Camideyim programı çocuklarımızın dinimizi öğrenmesi için çok önemli bir projedir. Çocuklarımız Kur’an-ı Kerim’i öğrenmenin yanı sıra hayatlarında uygulamanın da heyecanını yaşıyorlar. Genç nesili Kur'an-ı Kerim’e teşvik etmelerinde emeği geçen Genç MÜSİAD Ankara Başkanı Eyüp Cendel Ersoy kardeşimize ve programda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Bu Yaz Camideyim programından duyduğu mutluluğu ve gururu belirten Genç MÜSİAD Ankara Başkanı Eyüp Cendel Ersoy, “Bu Yaz Camideyim projesi ile genç kardeşlerimizle bir araya gelerek temas halinde olduk. Onların heyecanı ve öğrenme istekleri bizleri çok mutlu etti. Bu projeye destek veren MÜSİAD Ankara Başkanımız İlhan Erdal’a çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

EN