MÜSİAD Ankara’dan Çevre Ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’ye Ziyaret

04 Ekim 2017

MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal ve beraberindeki heyet, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal’ın MÜSİAD Ankara’nın çalışmaları hakkında bilgiler de sunduğu ziyarette inşaat ve çevre alanında sektöre yönelik talepler iletildi. Başkan Erdal, daha yaşanabilir şehirler inşa etmek için büyük gayret sarf ettiklerini söyleyerek, “Doğaya ve çevreye karşı sorumluluğun bilincinde, insanı merkeze koyan bir anlayışın yaşam alanlarında hakim olması gerektiğini düşünüyoruz” dedi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek heyete teşekkür etti. Bakan Özhaseki, kentsel dönüşümün önemine değinerek, “Şehirlerimizi bir an önce yenilememiz gerekiyor. Bu düzenlemeler yapılırken ekonomiye katkı sağlayacak çalışmalar da yapmaya devam etmeliyiz” dedi.

Ziyarette MÜSİAD Ankara Başkan Yardımcıları Hasan Basri Acar, Ercan Ata, Ahmet Bahaddin Meral ve Hakan Tokaç, MÜSİAD Ankara Yönetim Kurulu Nuh Acar, MÜSİAD Ankara İnşaat Çevre ve Yapı Malzemeleri Sektör Kurulu Başkanı Melih Tosun, İnşaat Çevre ve Yapı Malzemeleri Sektör Kurulu Üyeleri Evren Yiğit, Hüseyin Duman, Mehmet Sacit Güran, Tahir Çelik Evren Sarıçiçek, Sertaç Köleli, Erdoğan Yıldırım, Salih Mehmet Mallı yer aldı.

EN