MÜSİAD Ankara’dan Müsteşar Ahmet Erdem’e Ziyaret

13 Haziran 2014

 

 

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Ankara Şubesi tarafından gerçekleştirilen kamu ziyaretleri ara vermeden devam ediyor.

ÇALIŞMA BAKAN MÜSTEŞARI

MÜSİAD Ankara Şubesi tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen kamu ziyaretleri çerçevesinde Şube Başkanı İlhan Erdal, Başkan Yardımcıları İrfan Güvendi, Hasan Fehmi Yılmaz, Nuh Acar ve üyelerden Süleyman Boşça Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşarı Ahmet Erdem’i ziyaret etti.

 

 

Göreve gelmesinin ardından yapılan ilk ziyarette Müsteşar Ahmet Erdem’e yeni görevinin hayırlı olması dilekleri iletildi. Yeni torba yasa hakkında görüş alışverişinde de bulunulan ziyarette, MÜSİAD Ankara Şube Başkanı İlhan Erdal, daha önce olduğu gibi bakanlık birimleri ile ortak çalışmalara devam istediklerini dile getirdi. Bakanlık tarafından yapılan uygulamalar hakkında üye bilgilendirme toplantıları yapabileceklerinin altını çizen Erdal, “Önceki dönemlerde de MÜSİAD olarak yapılan çalışmalar hakkında bilinç kazandırma adına üyelerimize yönelik toplantı ve sunumlarımız oldu. Bu sürecin devam etmesi adına ortak yapılacak çalışmalarda elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi.    


ÇALIŞMA BAKAN MÜSTEŞARIÇALIŞMA BAKAN MÜSTEŞARI

EN