MÜSİAD ANKARA MRBS BASIN TOPLANTISINI DÜZENLEDİ

17 Eylül 2019

İçişleri Bakanlığı himayelerinde, Milli Savunma Bakanlığı, Savunma Sanayi Başkanlığı, Türk İş Birliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) ve Ankara Valiliği’nin destekleriyle MÜSİAD Ankara tarafından hayata geçirilen 2. Uluslararası Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi (MRBS), düzenlenen bir toplantıyla kamuoyuna tanıtıldı.

 

2 - 3 Ekim tarihlerinde Hilton Garden Inn Ankara’da gerçekleşecek MRBS hakkında, MÜSİAD Ankara Başkanı Hasan Basri Acar, önemli açıklamalarda bulundu.

Basın toplantısına; MÜSİAD Ankara Sektör Kurulları ve İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı A. Bahaddin Meral, MÜSİAD Ankara Savunma Sanayi ve Havacılık Sektör Kurulu Başkanı Fatih Altunbaş ile MÜSİAD Ankara Basın, Yayın ve Medya Sektör Kurulu Başkanı Burhan Varol da katıldı.


Toplantıda MÜSİAD Ankara olarak ülkemizin yerli ve milli savunma sanayi alanında yürüttüğü çalışmalara katkı sunmak üzere tertip edilen 2. Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Milletimizin, ülkemizin ve devletimizin geleceğe müreffeh bir şekilde ulaşması için istişareler yapıldı.

 

*MRBS( Military Radar and Border Security)

EN